Jeśli ten problem dotyczy również Ciebie - skontaktuj się z nami, pomożemy!

W dniach 22.09-01.10 odbędzie się Warszawski Tydzień Seniora. Jest to wydarzenie skierowane głównie do osób po 60 roku życia podczas, którego seniorzy będą mogli poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowia i aktywnego życia.

30 września odbędzie się oficjalne zakończenie tego wydarzenia połączone z Jarmarkiem Kreatywności.  Na tą okazję organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Uczestnicy będą mogli bezpłatnie zbadać  słuch, poziom tkanki tłuszczowej, glukozę czy ciśnienia oraz zasięgnąć eksperckiej porady u lekarzy i farmaceutów. Nie zabraknie również okazji do ćwiczeń i konsultacji fizjoterapeutycznych. Na terenie wydarzenia znajdować się będzie stoisko Medikar Care gdzie będzie można poznać szeroką   ofertę usług opiekuńczych oraz rehabilitacyjnych które realizujemy zarówno w placówkach stacjonarnych jak również z dojazdem do domu Pacjenta. Na stoisku pragniemy zaprezentować  ofertę usług opiekuńczych (wsparcie Seniora w codziennych czynnościach, dyżury higieniczne , opiekę długoterminową) oraz rehabilitacyjnych: rehabilitację dla Seniorów, rehabilitację poudarową, pourazową, rehabilitację kardiologiczną z wykorzystaniem telemedycyny, rehabilitację dla kobiet (uroginekologiczną).

Podczas pikniku z przyjemnością przeprowadzimy konsultację z fizjoterapeutami, zaproponujemy masaż, trening z ćwiczeń ogólnousprawniających lub Nordik Walking.