Jeśli ten problem dotyczy również Ciebie - skontaktuj się z nami, pomożemy!

Szukasz prezentu dla bliskiej osoby? Podaruj zdrowie! Karta podarunkowa na zabiegi rehabilitacyjne z dojazdem do domu Pacjenta to doskonały wybór. W dogodnym terminie i komfortowych warunkach własnego domu, pod czujnym okiem fizjoterapeuty bliska osoba będzie mogła skorzystać z profesjonalnej pomocy i zadbać o swoje zdrowie. Nie zwlekaj – kup kartę już dziś! Zadzwoń lub skorzystaj z naszego sklepu internetowego.

Obdarowana osoba może wykorzystać kartę na zabiegi rehabilitacyjne realizowane u niej w domu w okresie do 2 miesięcy od daty zakupu.  

Kartę można otrzymać w wersji elektronicznej drogą mailową lub w postaci eleganckiej karty papierowej.  Wersję papierową karty możemy wysłać na adres osoby kupującej lub bezpośrednio do osoby obdarowanej.  

Karta podarunkowa jest kartą imienną oraz zawiera informację o zakupionym rodzaju i ilości zabiegów. Imię i nazwisko osoby.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem karty podarunkowej na podstronie produktu. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją regulaminu.

 

 

Kup Kartę Podarunkową Medikar Home Care