Wsparcie dla Seniora

Opieka medyczna

opieka_medyczna

Dla osób starszych bardzo ważne jest jak najdłuższe utrzymanie samodzielności. Niestety pogarszający się stan zdrowia często utrudnia codzienną aktywność. Seniorzy, chcąc utrzymać niezależność, codziennie zmagają się z wieloma trudnościami. Problemem staje się wykonywanie większych zakupów, utrzymanie porządku w najbliższym otoczeniu, przygotowywanie gorących posiłków, realizacja recept. Nadal pozostaje jednak zakres działań, w którym Senior radzi sobie dobrze.

To z myślą o takich osobach powstała usługa Wsparcie dla Seniora. Nasz personel opiekuńczy zapewni poczucie bezpieczeństwa, wyręczy Seniora w najbardziej problematycznych czynnościach. Jednocześnie podejmie próby aktywizowania, mobilizowania podopiecznego do podejmowania tych ważnych dla Seniora działań: kontynuowania hobby, podtrzymywania relacji z bliskimi i przyjaciółmi.

Zdarza się, że z powodu wieku, choroby, nagłego pogorszenia stanu zdrowia, ktoś bliski wymaga intensywnej opieki. Zapewnienie niezbędnego zakresu opieki bywa trudne, jeśli opiekun – najczęściej ktoś z rodziny, nadal prowadzi aktywne życie zawodowe. które uniemożliwia przebywanie z osobą niesamodzielną przez dłuższą część dnia. Rozwiązaniem jest skorzystanie z naszej pomocy w ramach Opieki medycznej świadczonej przez doświadczonych opiekunów medycznych. Zapewniamy poczucie bezpieczeństwa i komfort Podopiecznym. Spektrum proponowanych usług jest bardzo szerokie, zapewniając możliwość wyboru najbardziej optymalnego zakresu opieki.

Jak wybrać właściwą formę opieki?

Zapoznaj się z informacjami poniżej, zadzwoń do nas: 222 500 599 lub skorzystaj z krótkiego formularza – odpowiedź na 3 pytania zasugeruje optymalne rozwiązanie.

Różnice w pakietach Wsparcie dla Seniora Opieka medyczna
Opiekun Medyczny Nie Tak
Drobne zakupy Tak Tak
Przygotowanie posiłku Tak Tak
Karmienie, pojenie Nie Tak
Pranie Tak Tak
Spacer Tak Tak
Pomoc przy wstawaniu, przemieszczaniu się Tak Tak
Pomoc w realizacji recept Tak Tak
Zapewnienie wygodnego i bezpiecznego ułożenia w łóżku Nie Tak
Asysta przy wizycie w przychodni, na poczcie, w urzędzie Tak Tak
Pomoc przy ubieraniu, rozbieraniu Nie Tak
Wspieranie zabiegów higienicznych Tak Tak
Higiena codzienna Nie Tak
Profilaktyka przeciwodleżynowa Nie Tak
Zmiana bielizny/pieluchomajtek Nie Tak
Wymiana worka stomijnego, worka na mocz Nie Tak
Słanie łóżka Nie Tak
Zmiana bielizny pościelowej Nie Tak
Aktywizacja osoby chorej Tak Tak
Organizacja czasu wolnego Tak Tak
Pomoc w podtrzymywaniu kontaktów społecznych Tak Tak

Zobacz także