Rehabilitacja z dojazdem Warszawa i okolice

Wysoki poziom usług, komfortowe warunki, dogodne terminy

 

 Bezpłatny dojazd w Warszawie

 

 Wysoka jakość usług

 

 Szybka realizacja

Imię i nazwisko (wymagane)

Telefon (wymagane)

Email (wymagane)

Wyrażam zgodę Wyrażam zgodnę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medikar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k. w celach marketingowych.

Rehabilitacja przeprowadzana w domu jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej rehabilitacji w przychodni. Wykwalifikowani fizjoterapeuci, w komfortowych warunkach Twojego domu, przeprowadzą rehabilitację dobraną indywidualnie do Twoich potrzeb. Uwzględniając wszystkie schorzenia oraz aktualną kondycję Pacjenta terapeuci dobierają najbardziej optymalną metodę terapii oraz jej intensywność, aby pomóc w jak najszybszym odzyskaniu sprawności.

Czy rehabilitacja w domu jest tak samo skuteczna jak w przychodni?

Oczywiście, że tak. W domu można przeprowadzić dokładnie te same ćwiczenia ogólnousprawniające oraz ćwiczenia indywidualne z zastosowaniem technik manualnych w oparciu o metody kinezyterapeutyczne , które przeprowadza się w przychodni.  Nasi fizjoterapeuci dysponują wysokiej jakości przenośnymi łóżkami rehabilitacyjnymi, które umożliwiają wykonanie terapii manualnej oraz masażu leczniczego w komfortowych dla Pacjenta warunkach.

Komu polecamy taką formę terapii?

Oferta zabiegów rehabilitacji z dojazdem skierowana jest do Pacjentów z każdym schorzeniem narządu ruchu. Szczególnie do Pacjentów, których aktywność jest ograniczona ze względu na chorobę lub tych, którym intensywny tryb życia utrudnia realizację rehabilitacji w ramach sztywnego grafika przychodni.

Jakimi schorzeniami zajmują się nasi fizjoterapeuci?

Zapewniamy rehabilitację z dojazdem Pacjentom cierpiącym na choroby narządu ruchu o różnej etiologii. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu pomagamy osobom z:

– bólami kręgosłupa o różnej etiologii;

– bólami przeciążeniowymi;

– endoprotezą stawu biodrowego, kolanowego;

– wymagającymi rehabilitacji po złamaniu, urazie;

– wymagających rehabilitacji neurologicznej (po udarze, dla osób cierpiących na SM, chorobę Parkinsona itp.);

– osobom o obniżonej sprawności ruchowej związanej z wiekiem lub długotrwałą hospitalizacją.