Rehabilitacja z dojazdem Warszawa i okolice

Wysoki poziom usług, komfortowe warunki, dogodne terminy

 

 Bezpłatny dojazd w Warszawie

 

 Wysoka jakość usług

 

 Szybka realizacja

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Telefon (wymagane)

  Email (wymagane)

  Wyrażam zgodę Wyrażam zgodnę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Medikar Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sp. k. w celach marketingowych.

  Rehabilitacja przeprowadzana w domu jest doskonałą alternatywą dla tradycyjnej rehabilitacji w przychodni. Wykwalifikowani fizjoterapeuci, w komfortowych warunkach Twojego domu, przeprowadzą rehabilitację dobraną indywidualnie do Twoich potrzeb. Uwzględniając wszystkie schorzenia oraz aktualną kondycję Pacjenta terapeuci dobierają najbardziej optymalną metodę terapii oraz jej intensywność, aby pomóc w jak najszybszym odzyskaniu sprawności.

  Czy rehabilitacja w domu jest tak samo skuteczna jak w przychodni?

  Oczywiście, że tak. W domu można przeprowadzić dokładnie te same ćwiczenia ogólnousprawniające oraz ćwiczenia indywidualne z zastosowaniem technik manualnych w oparciu o metody kinezyterapeutyczne , które przeprowadza się w przychodni.  Nasi fizjoterapeuci dysponują wysokiej jakości przenośnymi łóżkami rehabilitacyjnymi, które umożliwiają wykonanie terapii manualnej oraz masażu leczniczego w komfortowych dla Pacjenta warunkach.

  Komu polecamy taką formę terapii?

  Oferta zabiegów rehabilitacji z dojazdem skierowana jest do Pacjentów z każdym schorzeniem narządu ruchu. Szczególnie do Pacjentów, których aktywność jest ograniczona ze względu na chorobę lub tych, którym intensywny tryb życia utrudnia realizację rehabilitacji w ramach sztywnego grafika przychodni.

  Jakimi schorzeniami zajmują się nasi fizjoterapeuci?

  Zapewniamy rehabilitację z dojazdem Pacjentom cierpiącym na choroby narządu ruchu o różnej etiologii. Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu pomagamy osobom z:

  – bólami kręgosłupa o różnej etiologii;

  – bólami przeciążeniowymi;

  – endoprotezą stawu biodrowego, kolanowego;

  – wymagającymi rehabilitacji po złamaniu, urazie;

  – wymagających rehabilitacji neurologicznej (po udarze, dla osób cierpiących na SM, chorobę Parkinsona itp.);

  – osobom o obniżonej sprawności ruchowej związanej z wiekiem lub długotrwałą hospitalizacją.