Project Description

Kompleksowa opieka domowa

image

Jeżeli stan zdrowia kogoś bliskiego spędza Ci sen z powiek, jeżeli martwisz się czy starsi rodzice pamiętają o regularnym zażywaniu leków i wizytach kontrolnych u lekarzy lub niepokoi Cię ich pogłębiająca się niesamodzielność, kompleksowa opieka medyczna jest odpowiednim rozwiązaniem.

Profesjonalny zespół specjalistów, składający się z lekarza prowadzącego, lekarzy specjalistów, pielęgniarki, fizjoterapeuty i opiekuna medycznego zapewni wysokiej jakości leczenie i opiekę w warunkach domowych.

Podczas pierwszej wizyty koordynator opieki ustali z Tobą i podopiecznym zakres i intensywność opieki. Wspólnie ustalicie indywidualny plan uwzględniający wszystkie potrzeby pacjenta. Koordynator będzie monitorował realizację planu oraz sugerował jego dostosowanie w przypadku zmieniających się potrzeb podopiecznego.

Aby dodatkowo zapewnić bliskim poczucie bezpieczeństwa tradycyjny model opieki można uzupełnić o innowacyjne rozwiązania w zakresie teleopieki. Świadomość, że w każdej chwili można skontaktować się z Centrum Monitoringu, zapewnia komfort i wpływa pozytywnie na samopoczucie osoby starszej.