Jeśli ten problem dotyczy również Ciebie - skontaktuj się z nami, pomożemy!

29 września 2019 (niedziela) w godz. 11:00 do 16:00 w warszawskim Ogrodzie Saskim odbędzie się JARMARK KREATYWNOŚCI – WIELKI FINAŁ Warszawskiego Tygodnia Seniora. Zapraszamy wszystkich seniorów oraz ich przyjaciół do wspólnego świętowania, podczas którego będzie można skorzystać z nieodpłatnych badań oraz porad specjalistów.
W programie wydarzenia znajdują się również występy sceniczne i Pokaz Mody 60+, Wojciech Dąbrowski i Finał Festiwalu Mieczysława Fogga, prezentacje ciekawych ofert dla seniora, zajęcia ruchowo-rekreacyjne, strefa tai-chi, trening slow jogging, warsztaty, gry planszowe i konkursy z nagrodami, a także dancing z DJ Wiką!
Warto podkreślić, że obchody Międzynarodowego Dnia Osób Starszych mają za zadanie zwrócenie uwagi na potrzeby seniorów, zapobieganie ich marginalizacji z życia społecznego, jak również są doskonałą okazją do integracji międzypokoleniowej.
Zachęcamy do odwiedzania naszego stoiska Medikar Home Care, gdzie z radością odpowiemy na wszystkie pytania, zaprezentujemy naszą ofertę rehabilitacji z dojazdem skierowaną do osób starszych, jak również umożliwimy konsultację z fizjoterapeutą lub masaż. Świętuj razem z nami – do zobaczenia!